İletişim - Evlilik Dünyası Fuarı
<We_can_help/>

What are you looking for?

<İstanbul, 17-19 Ocak 2020/> Evlilik Dünyası Fuarı 18

ddd

Copyright @ Patika Fuarcılık

Bizi Takip Edin

Image Alt

İletişim

Patika Fuarcılık

2001 yılında kurulan Patika, ihtisas fuarlarından ziyade konsept fuarcılık anlayışıyla yola çıkmış, bugüne kadar gerçekleştirdiği projeleri ve devam eden fuarlarıyla Türkiye’nin en başarılı butik fuarcılık firmaları arasında yerini almıştır.

Patika müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeme ilkelerini benimserken şirket çalışma prensiplerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir.

Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla bugüne kadar çocuk fuarları, evlilik fuarları ve festivaller gibi birçok organizasyonu başarıyla gerçekleştirmiştir. Evlilik fuarlarıyla 350 binden fazla evlenecek çiftin düğün ve ev hazırlığında yanında olmuş, hayatlarını kolaylaştırmıştır.

Patika, hizmetlerinin yanı sıra yıllardır basılı yayın olarak çıkarttığı Gelinin Ajandası’nı da gelininajandasi.com’a taşıdı. Gelinlik, damatlık, saç makyaj gibi konuların yanı sıra ünlü düğünlerinin detaylarına da yer verdiği bir gıybet köşesi ile evlilik ve dahası diyebileceğiniz bir platformda meraklılarına yazıları sunmaya devam ediyor.

Online Davetiye Al, Fuarı Ücretsiz Ziyaret Et

17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da 18.’sini düzenleyeceğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek için aşağıdaki formu doldurup mailinize ulaşan davetiyeyi fuar görevlilerine göstermeniz yeterlidir.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası’nı ziyaret etmeden evlenmeyin.

EvleniyorumFirma Sahibiyim

Katılım Formunu Doldurun, Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı 2021 Şubat ayında İstanbul’da kapılarını 19. kez açmaya hazırlanıyor. Bu muhteşem şölenin bir parçası olmak için katılımcı formunu doldurup bize gönderin, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin.