Fuarı Ziyaret Etmek İstiyorum - Evlilik Dünyası Fuarı
<We_can_help/>

What are you looking for?

<İstanbul, 17-19 Ocak 2020/> Evlilik Dünyası Fuarı 18

ddd

Copyright @ Patika Fuarcılık

Bizi Takip Edin

Image Alt

Fuarı Ziyaret Etmek İstiyorum

Evlenecekseniz

* 3 gün sürecek fuar bitiminde tüm evlilik hazırlıklarınızı tamamlamış ve bu stresli süreci hafifletmiş olacaksınız.

* Evlilik Dünyası’nda gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar birçok firma ile buluşacaksınız.

* Birçok alternatifi aynı anda değerlendirme fırsatının yanında, fiyat karşılaştırması yapabileceksiniz.

* Son dönemin tüm düğün trendleri ile buluşacak ve aşk dolu bir fuarda vakit geçireceksiniz.

Düğün Mekanı Sahibiyseniz

Sandalye ve masa* Taht ve kına ekipmanları*Şamdan abajur ve aydınlatma*Supla ve aksesuar*Pleksi malzemeler*Mum*Tekstil ürünleri*Sahne ve tribün*Ses – Işık*Bahçe mobilyaları*Yeme içme ekipmanları

gibi birçok malzemeyi bir arada bulabileceksiniz. Bunun yanında sektör profesyonelleri ile bir araya gelip, yeni iş birliklerine imza atma fırsatı yakalayacaksınız.

Geçmiş Yıllardan

Online Davetiye Al, Fuarı Ücretsiz Ziyaret Et

17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da 18.’sini düzenleyeceğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek için aşağıdaki formu doldurup mailinize ulaşan davetiyeyi fuar görevlilerine göstermeniz yeterlidir.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası’nı ziyaret etmeden evlenmeyin.

2020 Fuar Katılımcıları

A Plus Dance Studio Adnan Eren Photography Armanty Altın & Pırlanta Artemis Garden ATS Vip Ayten Velioğlu Moda Evi Balayı Turları Baler Garden Benim Anı Defterim Bir Sabun Hikayesi Bizim Moda Organizasyon Ekipmanları Bride and Baby Store Bride to Bee Bridely Made By Burcu Arıcıoğlu Bytek Düğün Ekipmanları Casaş Catering Concept Dekor Cruise Planet Çağteks Çemberimizde Gül Oya Çifte Kumrular Wedding Photography & Film Davetiye Kadıköy Deko Vizyon Derya Engin Photography Dugunisleri.com Düğün Fotoğrafçısı Uğur Yiğit Düğünden1kare Eğlence Organizasyonu Enorme Jardin Esin Arıcan Fabrika Dans Gelinbuket.com Gelinlik Ayakkabıcım Gelinurunleri.com Golf Gülüm Bilgin Couture Atölye Güveyi Kına Süs GZM Bridal Hekate Home House of Melis İklim Davetiye İpek Wedding Garden İstanbul Marriott Hotel Şişli Jingle’n Jungle Organizasyon Kadir Bolat Karmen Aksu Kaya Elektronik Kaya Foto Kitap Kazım Alıç Kına Malzemeleri Kemeşi Gelinlik Kırımlı Home La Belle Création Labella Davet Salonları Limonyum Çiçek Masal Başlarken & Masal Bahçen & Mutlu Bir Film & Studio Hanımeli Masalsı Atölye Mediha Cambaz Mehmet Budak Photography Miracle Accessory Moda Perisi Model Fotoğraf Müjdeli Lezzetler Musti Müzik Mutlu Mutfak Atölye Mutluluk Photo & Films Nasip Kaftan Norm Design Ottoman’s Life Hotel Deluxe Özgür Aslan Fotoğraf Perspektif Studio Piraye Vera Polen Çiçekçilik Prestij Davetiye Rent is the New Chic Rönesans Sandalye Fabrikası Seren Moda SK Organizasyon Stüdyo Love Suay Flowers Şahmeran Kaftan ve Kına Organizasyon Şamdan Abajur ve Aydınlatma Şamdancı Tepsi Ev Böreği ve Baklava The Marmara Taksim Tilia Tiyatral Nikah Sanatçısı Bora Ünsal Ufuk Güler Fotoğrafçılık Organizasyon VIP Garden Wedding Stylings Xoxo Wedding Yücel Avize Class Şamdan Zeynep Kına Organizasyon

S.S.S.

Fuar ziyaret saatleri nedir?

Fuarın açılış saati 10:00, kapanış saati 20:00’dır.

Fuara girişi ücretli mi?

Davetiye ile gelen ve online olarak davetiyesini temin etmiş ziyaretçilerimiz fuara ücretsiz giriş yapabilir. Bunun dışında kapı giriş ücreti 20 TL’dir.

Fuar kaç gün sürüyor?

Fuar 3 gün sürüyor. Cuma günü başlayacak ve Pazar günü saat 20:00’da sonra erecektir.

Ücretsiz davetiye nasıl temin ederim?

Online davetiye formunu doldurduktan sonra email adresinize ulaşacak davetiyeyi kapı girişlerindeki yetkililere göstererek fuar alanına ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz.

Fuarda satış yapan firmalar var mı?

Ürün grubuna bağlı olarak bazı firmalar satış yapıyor (Ev tekstili ürünleri, masaüstü takımları, davetiye, nikah şekeri vs.)

Fuar alanına nasıl giderim?

Fuar alanı;
Taksim’den 15 dk yürüme mesafesinde
Taksim-Şişli hattı üzerindeki Harbiye otobüs durağından 100 m mesafede
Osmanbey Metro istasyonundan 500 metre uzaklıktadır.
Yol tarifi için haritaya bakabilirsiniz.

Online Davetiye Al, Fuarı Ücretsiz Ziyaret Et

17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da 18.’sini düzenleyeceğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek için aşağıdaki formu doldurup mailinize ulaşan davetiyeyi fuar görevlilerine göstermeniz yeterlidir.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası’nı ziyaret etmeden evlenmeyin.

Katılım Formunu Doldurun, Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı 17 – 19 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da kapılarını 18. kez açmaya hazırlanıyor. Bu muhteşem şölenin bir parçası olmak için katılımcı formunu doldurup bize gönderin, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin.