Fuarda Yer Almak İstiyorum - Evlilik Dünyası Fuarı
<We_can_help/>

What are you looking for?

<İstanbul, 17-19 Ocak 2020/> Evlilik Dünyası Fuarı 18

ddd

Copyright @ Patika Fuarcılık

Bizi Takip Edin

Image Alt

Fuarda Yer Almak İstiyorum

Fuarda Neden Yer Almalısınız?

* Evlilik hazırlığı yapmakta olan on binlerce çifte ulaşırsınız.

* Müşteri veri tabanınızı güncelleyerek, yeni çalışma sezonuna elinizde binlerce yeni müşteri adayıyla girersiniz.

* Değişen rekabet koşullarında rakipler arasında öne çıkarak marka bilinirliği yaratırsınız.

* Fuar için her yıl ayrılan reklam bütçesi ile tüm mecralarda (tv, radyo, açık hava ve dijital mecralar) fuar reklamları yapılır. Fuar, 3 gün boyunca tüm ana haber bültenlerinde yer alır. Böylelikle kendi tanıtım ve PR’ınızı yapma şansı bulursunuz.

2021 düğün sezonuna yüksek enerjiyle başlamak ve içinde aşk olan bir fuarda yer almak size ve firmanıza iyi gelir!

Geçmiş Yıllardan

2021 Şubat ayında İstanbul’da Evlilik Dünyası 19. kez gerçekleşecek!

Her yıl Türkiye’de 500 bin çift evleniyor, bu evliliklerin yaklaşık 90 bin’i İstanbul’da gerçekleşiyor. 40 bin’e yakın evlenecek çift ise her yıl Evlilik Dünyası’nı ziyaret ediyor. Siz de bu fuarda hedef kitlenize ulaşarak ürün ve hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

Bugüne kadar 450.000’den fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Dünyası, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Evlenecek çiftlerin yanında, düğün ve davet mekanlarını da tedarikçi firmalar ile buluşturan fuar, yıl içinde firmaların ihtiyacı olabilecek her türlü satın alma kalemini bir arada sunuyor. Türkiye’den ve dünyadan sektör profesyonellerini bir araya getirerek, mekanların 3 günde tüm ihtiyaçlarını karşılamasına olanak veriyor.

Stant Ücretleri

Boş Stant

Metrekare Fiyatı: 600 TL + KDV
 

Yalnızca boş alan kirası ödenir. Firma alana uygun özel dekorasyon projesini anlaşacağı mimarlık firmasına uygulatır. Stanta elektrik çekilmesi ve genel koridor temizliği Patika tarafından sağlanır.

Standart Stant

Metrekare Fiyatı: 725 TL + KDV
(125 TL Stant kurulum bedeli dahildir)

Ahşap beyaz panellerden duvar, ön kısımda tüllerle yapılmış drapeler ve firma alınlığı asılmış şekilde teslim edilir. Stant içi dekorasyon ve zemin kaplama katılımcı firmaya aittir.

Katılım Formunu Doldurun, Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı 2021 Şubat ayında İstanbul’da kapılarını 19. kez açmaya hazırlanıyor. Bu muhteşem şölenin bir parçası olmak için katılımcı formunu doldurup bize gönderin, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin.

Örnek Stantlar

2020 Fuar Katılımcıları

A Plus Dance Studio Adnan Eren Photography Alpares Davet Organizasyon Altınbaşak Mutfak Altınyıldız Classics Armanty Altın & Pırlanta Arista Ekipman Artemis Garden ATS Vip Ayşe Naz Home Ayten Velioğlu Moda Evi Balayı Turları Baler Garden Benim Anı Defterim Beşiktaş Davetiye Bir Sabun Hikayesi Birdugun.com Birevim Bizim Moda Organizasyon Ekipmanları Bravo Davet / Elle Events Bride Accessories Bride and Baby Store Bride to Bee Bridely Made By Burcu Arıcıoğlu Bytek Düğün Ekipmanları Casaş Catering Concept Dekor Cruise Planet Çağteks Çemberimizde Gül Oya Çınar Fotoğraf & Dağ Gümüş Çifte Kumrular Wedding Photography & Film Davetiye Kadıköy Deko Vizyon Derya Engin Photography Dugunisleri.com Düğün Fotoğrafçısı Uğur Yiğit Düğünden1kare Eamedia.com.tr Eğlence Organizasyonu Enorme Jardin Esin Arıcan Evleniyoruz Dergisi Ezo Design Fabrika Dans Festivo Bahçe Mobilyaları Gelinaksesuarlari.com Gelinbuket.com Gelinlik Ayakkabıcım Gelinurunleri.com Golf Gülüm Bilgin Couture Atölye Güveyi Kına Süs GZM Bridal Hekate Home House of Melis İklim Davetiye İpek Wedding Garden İstanbul Marriott Hotel Şişli İSTDO Jingle’n Jungle Organizasyon Kadir Bolat Kapadokya Yolculuğu Karmen Aksu Kaya Elektronik Kaya Foto Kitap Kazım Alıç Kına Malzemeleri Kemeşi Gelinlik Kına Organizasyon – Erol Yıldırım Kırımlı Home La Belle Création Labella Davet Salonları Limonyum Çiçek Masal Başlarken & Masal Bahçen & Mutlu Bir Film & Studio Hanımeli Masalsı Atölye Maun Gıda Mediha Cambaz Mehmet Budak Photography Milenyum Dekor MineErtuğrul.Atelier Miracle Accessory Moda Perisi Model Fotoğraf Mustafa Sönmez Mobilya Musti Müzik Mutlu Mutfak Atölye Mutluluk Photo & Films Müjdeli Lezzetler Nasip Kaftan Norm Design NYK Couture Ottoman’s Life Hotel Deluxe Özden Gelinlik / Azella Wedding Özgür Aslan Fotoğraf Paketle.com Perspektif Studio Piraye Vera Playback Music Polen Çiçekçilik Prestij Davetiye Raks Havai Fişek Rent is the New Chic Rönesans Sandalye Fabrikası Seren Moda SK Organizasyon Stüdyo Love Suay Flowers Şahmeran Kaftan ve Kına Organizasyon Şamdan Abajur ve Aydınlatma Şamdancı Tepsi Ev Böreği ve Baklava The Marmara Taksim Tilia Tiyatral Nikah Sanatçısı Bora Ünsal Ufuk Güler Fotoğrafçılık Organizasyon VIP Garden Wedding Stylings Xoxo Wedding Varak Atölyesi Volkanistan.com Yücel Avize Class Şamdan Zeynep Kına Organizasyon

2019 Fuar Sonuç Raporu

Fuar Sonuç Raporu; Evlilik Dünyası’19 Evlilik Hazırlıkları Fuarı sırasında ve sonrasında katılımcı firmalar ile yapılan anketlerin, fuar girişinde ziyaretçilerden alınan bilgi formlarının değerlendirme sonuçlarını ve fuarın yazılı ve görsel basında çıkan haberlerini içermektedir.

S.S.S.

Fuar hazırlığı için alana ne zaman girebilirim?

Boş stant almış firmalar ve standart stant almış olanlar için fuara giriş tarihleri farklıdır. Standart stant almış firmalar fuarın açılış gününden bir gün önce öğle saatlerinden sonra alana giriş yaparlar. Boş stant alan firmalar ise fuardan 2 gün önce sabah 09:00 itibariyle alana girebilirler. Lütfi Kırdar üst kat katılımcıları üst kat mal girişten, Lütfi Kırdar alt kat katılımcıları alt kat mal girişten giriş yapacaklardır.

Stant yüksekliği ne kadar olmalı?

Standart stantlar için yükseklik 2.5 metredir. Özel dekorasyon uygulamalarında Lütfi Kırdar alt kat için yükseklik 3 metre ile sınırlıdır. Lütfi Kırdar üst katta tavan yükseklikleri farklılık göstermektedir. Lütfi Kırdar üst katta tavan yüksekliği değişken olduğu için proje aşamasında mutlaka müşteri temsilcisi ile görüşülmelidir.

Stant içinde kullanılacak ürünleri (masa, sandalye vs.) alandan kiralayabilir miyim?

Fuar alanı içerisinde bu tür malzemeler için kiralama hizmeti mevcut değildir. Her firma stant içinde kullanacağı ekipmanı kendisi temin etmektedir.

Wireless ve telefon hattı nasıl sağlanıyor?

Wireless ve telefon hattı ihtiyacının önceden Patika’ya bildirilmesi gerekiyor. Firmaların çoğu vınn ve benzeri cihazlarla internet bağlantısını kendisi temin etmekte ve mobil pos cihazı kullanmaktadır.

Stantımın zemini nasıl olacak?

Lütfi Kırdar salonlarında alt katta zemin granit mermerdir. Boş stant almış firmalar konseptlerine uygun olarak zemin uygulaması yapmaktadır (podyum, parke, halı vs.) Standart stant alan firmaların zemini çıplak bırakılmaktadır. Katılımcılar anlaşmalı kurumlarımızla fuar öncesinde bağlantıya geçip bedel karşılığı parke veya halı kiralayabilirler. Granit zemine zarar vermeyecek şekilde uygulanması kaydıyla kaplama malzemesi ile ilgili bir sınırlama yoktur.

Standart stant satın aldım. Ahşap panelin üzerine istediğim uygulamayı yapabilir miyim?

Fuar alanında kullanılan malzemeler kiralıktır. Çivi çakılması, boya uygulaması veya yapışkan kullanılması yasaktır. Malzemeye zarar verildiği taktirde panel başına belirlenmiş bedelin ödenmesi gerekmektedir.

Plazma TV kiralayabileceğim bir yer var mı?

Plazma TV ihtiyacı için Lütfi Kırdar’ın anlaşmalı olduğu kurumlardan hizmet alınmaktadır. Bu konudaki ihtiyaç bildirilip, bedeli ödenmek kaydıyla kiralanabilir.

Standart stantta kaç tane spot aydınlatma bulunmaktadır?

Her 3 m2 ye 1 adet spot şeklinde aydınlatma yapılmaktadır.

Fuarda ziyaretçiye ikramda bulunabilir miyim?

Ziyaretçileriniz için stantınızda sunacağınız küçük ikramlıklar ve alkolsüz içecekler serbesttir. Ancak katılımcı personel ve stant görevlileri için dışarıdan yemek siparişi verilememektedir. Fuar alanında yer alan Borsa Restaurant’tan yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Stantımda kaç kişi görevli olabilir?

Bu konuda bir sınır yoktur. Stantın büyüklüğüne ve ihtiyaca göre tespit edilir. Görevli olacak kişilerin isimleri fuar öncesinde tarafımıza iletilir, görevlilere ait yaka kartları basılı halde fuar alanında dağıtılır.

Stantımda etkinlik yapabilir miyim?

Firmalar kendi stantlarında etkinlik yapabilirler. Fuar öncesinde müşteri temsilcileri ile görüşülüp içerik üzerinde mutabık kalındıktan sonra etkinlikler gerçekleştirilebilir.

Stantımda müzik yayını yapabilir miyim?

60 desibel ses sınırına uyulması kaydıyla stantınızda müzik yayını olabilir. Kolonlar stantın içine dönük olacak şekilde yerleştirilerek çevre stantların rahatsız edilmemesine özen gösterilmelidir.

Stantımda satış yapabilir miyim?

Satış yapabilirsiniz. Satış için gerekli olan perakende satış fişi ve vergi levhası bulundurulması zorunludur.

Başka bir firma ile ortak katılım sağlayabilir miyim?

Ortak katılımcı ile fuara katılmak mümkün. Ancak bu durumun sözleşme sırasında Patika yetkililerine bildirilmesi gerekmektedir. Bildirilmemiş ortak firmaya yönelik stant içinde herhangi bir tanıtım biçimine izin verilmemektedir.

Fuar için hazırlanan basılı malzemede bilgilerim nasıl yer alacak? İlan verebilir miyim?

Fuar için hazırlanan basılı malzemede iletişim bilgileriniz logonuzla birlikte alfabetik olarak yer alacaktır. Logonun müşteri temsilcilerimize belirtilen tarihe kadar iletilmesi gerekmektedir. Basılı malzemede ilan verebilirsiniz. İlanın belirtilen tarihe kadar ve özelliklerde teslim edilmesi gerekmektedir.

Fuar alanında stantım dışında broşür, kartvizit vs. dağıtımı yapabilir miyim?

Firmalar stant alanları dışında kesinlikle broşür, kartvizit vs dağıtamamaktadır.

Alanda güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?

Fuarın hazırlık aşamasında alanda çok sayıda kişi çalışmaktadır. Hazırlık süresi boyunca güvenlik ile ilgili tüm sorumluluk katılımcı firmaya aittir. Fuar sırasında ziyaretçi girişinin başlamasıyla birlikte stant içi güvenlik katılımcı firmaya aittir. Fuar boyunca akşam ziyaretçi çıktıktan sonra güvenlikten Patika sorumludur. Aynı şekilde fuar toplanırken güvenlik ile ilgili tüm sorumluluk katılımcı firmaya aittir.

Fuar alanından malzeme çıkışı nasıl sağlanacak?

Fuarın son günü ziyaret bitiş saatinden sonra fuar kapanmıştır anonsu ile alandan ayrılabilirsiniz. Bu saatten önce alandan herhangi bir şey çıkarılması mümkün değildir. Sabah 08.00 itibariyle ile alanın tamamen boşaltılmış olması gerekmektedir. Bu saatten sonra alanda bırakılan malzemeden Patika ya da Lütfi Kırdar sorumlu olmayacaktır.

Otopark hizmeti nasıl sağlanmaktadır?

İstanbul Lütfi Kırdar’a ait bir otopark bulunmamaktadır. Çevre parklardan en yakın olan ile katılımcı için bir anlaşma yapılarak özel bir fiyat uygulanmaktadır ve vale hizmeti sağlanmaktadır.

Online Davetiye Al, Fuarı Ücretsiz Ziyaret Et

17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da 18.’sini düzenleyeceğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek için aşağıdaki formu doldurup mailinize ulaşan davetiyeyi fuar görevlilerine göstermeniz yeterlidir.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası’nı ziyaret etmeden evlenmeyin.

EvleniyorumFirma Sahibiyim

Katılım Formunu Doldurun, Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı 2021 Şubat ayında İstanbul’da kapılarını 19. kez açmaya hazırlanıyor. Bu muhteşem şölenin bir parçası olmak için katılımcı formunu doldurup bize gönderin, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin.