Ana Sayfa - Evlilik Dünyası Fuarı
<We_can_help/>

What are you looking for?

<İstanbul, 17-19 Ocak 2020/> Evlilik Dünyası Fuarı 18

ddd

Copyright @ Patika Fuarcılık

Bizi Takip Edin

Her yıl Türkiye’de 500 bin çift evleniyor, bu evliliklerin yaklaşık 90 bin’i İstanbul’da gerçekleşiyor. 40 bin’e yakın evlenecek çift ise her yıl Evlilik Dünyası’nı ziyaret ediyor, siz de bu fuarda hedef kitlenize ulaşarak ürün ve hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

Yeni bir düğün ve davet mekânı kurmaktaysanız veya halihazırda bir mekânınız varsa ve mevcut ekipmanlarınızı yenilemek istiyorsanız her türlü ürün ve ekipmana fuarımızın düğün tedarikçileri katından ulaşabilirsiniz.

Geçmiş Fuarlarımızdan
İletişim Formu

Aklınıza Takılan Bir Şey OlursaEvlilik Dünyası’na geldiğinizde düğününüzde ihtiyacınız olacak her şeyi bir arada bulacaksınız. 3 gün sürecek fuar bitiminde tüm evlilik hazırlıklarınızı tamamlamış ve bu stresli süreci hafifletmiş olacaksınız.

Eğer düğün ve davet mekânınız için tedarik ihtiyacınız varsa fuarda sandalyeden, masaya, aksesuardan tekstil veya mutfak ürünlerine uzanan geniş bir yelpaze sunan firmalar ile bir araya gelecek ve sektör profesyonelleri ile buluşacaksınız.

Fuar Programı

Fuar Açılış ve Kapanış Saatleri

10:00 - 20:00
Cuma
10:00 - 20:00
Cumartesi
10:00 - 20:00
Pazar

v

Web Sitesi
Telefon
Faks
E-posta
Adres

Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No: 20/4 34420 Taksim / İstanbul

Online Davetiye Al, Fuarı Ücretsiz Ziyaret Et

17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da 18.’sini düzenleyeceğimiz Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek için aşağıdaki formu doldurup mailinize ulaşan davetiyeyi fuar görevlilerine göstermeniz yeterlidir.

Evlilik hazırlığınızı kolaylaştıracak Evlilik Dünyası’nı ziyaret etmeden evlenmeyin.

EvleniyorumFirma Sahibiyim

Katılım Formunu Doldurun, Müşteri Temsilcimiz Sizi Arasın

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı 2021 Şubat ayında İstanbul’da kapılarını 19. kez açmaya hazırlanıyor. Bu muhteşem şölenin bir parçası olmak için katılımcı formunu doldurup bize gönderin, müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçsin.