English Türkçe
☰ Menu
 
« Tüm Haberler
15.Yaşını Kutlayan Evlilik Dünyası’nın Bu Yılki Konsepti “MODERN ZAMAN GELİNLERİ”


Evlenecek çiftleri en yeni trendlerle buluşturmayı hedefleyen fuarın bu yılki konsepti Modern Zaman Gelinleri… 2017 yılında gelin ve damatlar daha modern ve kişiselleştirilmiş detaylarla düğün organizasyonlarında farklılık yaratacak. Düğünler alternatif mekanlarda, daha samimi, abartıdan uzak, doğal ve eğlenceli olacak. Yeni sezonda gerçekçilikten uzaklaşmayan, minimalist, sade ama iddialı detaylar,  gelinlikten davetiyeye, gelin çiçeğinden damatlığa, masa süslemesinden ilk dans müziğine kadar düğün organizasyonlarına hakim olacak.

Her yıl farklı bir konseptle gelin ve damat adaylarını ağırlayan Evlilik Dünyası’nın bu yılki konseptini neden ‘Modern Zaman Gelinleri” olarak belirlediklerini Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga şöyle anlattı:  “Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı bu yıl 15. kez düzenliyoruz. Bu süre içerisinde evlenecek çiftlerin tercihlerinin nasıl değiştiğini görebilme şansımız oldu. Geleneksel bakış açısı hala geçerliliğini korusa da fuar katılıcılarımızla yaptığımız değerlendirmede yeni bir anlayışın oluştuğunu gözlemliyoruz. Gelinliklerdeki yeni detaylara, davet masalarındaki trendlere, davetiyelerdeki natural dokunuşlara baktığımızda her şeyin daha modernize olarak evrildiğini görüyoruz.

2017 de gelin ve damat adayları için tarihi mekanlarda modern çizgileri kullanmak, kontrast detaylarla davetlileri şaşırtmak, gelinlik ve damatlığa sevdiğiniz bir detayı kendinizden eklemek modern evliliğin ana referansları olacak. Başkaları ne ister veya ne derler klişesinden çıkıp “biz ne istiyoruz” söylemi ise modern gelinlerin yeni manifestosu. Biz de bu değişimi yakından gözlemleyen bir ekip olarak bu yıl ki konsepti ‘Modern Zaman Gelinleri’ ismiyle oluşturmayı doğru bulduk.”

8 bin 500 metrekare kapalı alanda, 120 katılımcıyla gerçekleştirilen fuar, sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da sektördeki en büyük evlilik fuarı. Bu anlamda Türkiye’nin 4 bir yanından gelecek ziyaretçiler, fuarda sektörün tüm yeniliklerini 3 gün boyunca bir arada görüp, fikir alıp, değerlendirme ve karşılaştırma yapma olanağını bulacaklar.

Açılış defilesi,  Seren Moda’nın SS/17 gelinlik koleksiyonu ile 03 Şubat saat 13:00’de Özge Ulusoy’un baş mankenliğinde gerçekleştirilecek. 

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nı ziyaret etmek isteyenler www.evlilikfuari.com adresinden online davetiye alabilirler.


EVLİLİK DÜNYASI FUARI 16. YILINDA BİNLERCE ÇİFTLE BULUŞTU...
Yılda 13 milyar dolara yaklaşan evlilik sektörünün nabzını tutan ve 150 firmanın katıldığı fuarı, 38.300 kişi ziyaret etti...
Devamı »
Haberler »
www.evlilikhazirliklari.com www.kosgeb.gov.tr http://www.patikatanitim.com/
Sosyal Medyae-bülten aboneliği

Organizasyon : Patika Tanıtım


2018 - PATİKA TANITIM FUAR VE SERGİ ORGANİZASYON HİZMETLERİ A.Ş Adres : Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No:20/4 34420 TAKSİM – İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 297 04 17 - 39 Faks : +90 (212) 297 04 28 e-Posta : info@patikatanitim.com