English Türkçe
☰ Menu
 
« Tüm Haberler
EVLİLİK DÜNYASI FUARI, DÜĞÜN HAZIRLIĞINDAKİ BİNLERCE ÇİFTİ AĞIRLADI…


EVLİLİK DÜNYASI FUARI, DÜĞÜN HAZIRLIĞINDAKİ BİNLERCE ÇİFTİ AĞIRLADI… ETKİNLİKLER, DEFİLELER, ÜNLÜ İSİMLERİN KATILIMIYLA RENKLENEN FUARA İLGİ BÜYÜKTÜ…

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Patika Fuarcılık tarafından bu yıl 13. kez düzenlenen Evlilik Dünyası, Tasarımcı Özlem Kaya’nın Sema Doğramacı ile birlikte oluşturduğu Allegra markasının gelinlik defilesiyle kapılarını açtı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı “Wedding Collection Spring-Summer 2015” defilesinde, gelinlik modelleri büyük beğeni topladı.  Hem spor hem şık olmak isteyen ve klasik dışında farklı modeller arayanlar için yapılan bu özel defileyi gelin adayları da yakından izledi.

Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda 150 firma, yeni sezon ürünlerini tanıttı. Davet organizasyon firmaları farklı konseptleriyle ilgi çekerken, gelin adayları 2015 sezon gelinlik koleksiyonlarını yakından görme şansını buldular. Davetiye ve nikah şekerlerinde her bütçeye uygun modellerin sergilendiği Evlilik Dünyası Fuarı’nda, kına organizasyonu yapmak isteyenler için geleneksel, modern ve Hint kültürlerinden konseptler sunuldu.

Küçük ev aletleri, yemek takımı gibi ihtiyaçlar için de firmalar fuara özel kampanyalar yaptı. Damatlık, düğün pastası, gelin ayakkabısı, düğün mekanı, fotoğrafçı gibi evlilik hazırlığında ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürün ve hizmete ziyaretçiler 3 gün içinde ulaşma, indirimlerden yararlanma ve düğün öncesi alışverişlerini kısa sürede tamamlama şansına sahip oldular.

Ünlü isimler de Evlilik Dünyası’nı ziyaret etti…

Tasarımcı Semih Doğruer’in fuarda sergilediği yeni sezon gelinlik koleksiyonunu görmeye gelen şarkıcı Linet, fuarı ziyaret edenlere de bir sürpriz yaşattı. Koleksiyondan balık model bir gelinliği giyen Linet, fuarı gezmeyi de ihmal etmedi. İlk kez gelinlik giydiğini belirten Şarkıcı, fuara gelen çiftlerle de sohbet etti. Doğruer’in koleksiyonunu görmeye gelen ünlü isimler arasında Asena da vardı.

Şinasi Günaydın Haute Couture firmasının ‘Resimlerde ve Anılarda’ damatlık kreasyonu defilesi Ahmet Selçuk İlkan’ın şiirleriyle başladı. Tuğba Özay Altın varaklı kostümüyle damatlık defilesinde büyük ilgi çekerken Oyuncu Nuri Alço, Komedyen Yalçın Özden ve  Survivor yarışmasından Hasan Yalnızoğlu da podyumdaydı.

Defileler, etkinlikler, bando ve dans gösterileriyle yine renkli yine dopdoluydu…

Binlerce çiftin ziyaret ettiği Evlilik Dünyası 2015, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Çiftlerin evlilik hazırlığında hayatlarını kolaylaştıran bir organizasyon olan fuar, kına organizasyon firmalarının gösterileri, düğün orkestrası, bando müzikleri, farklı firmaların gelinlik defileleri, klasik sevenler için kaftan defileleri, dans şovlar ve daha pek çok etkinlikle 2015 yılında da yine büyük ilgi topladı.

Her yıl farklı firmaların da katılımıyla alternatif arayanlara seçenekler sunan Evlilik Dünyası, önümüzdeki yıl yeni trendler, yepyeni fikirler, etkinlikler, kampanyalar ve sürprizlerle ziyaretçilerini bekliyor olacak. 

EVLİLİK DÜNYASI FUARI 16. YILINDA BİNLERCE ÇİFTLE BULUŞTU...
Yılda 13 milyar dolara yaklaşan evlilik sektörünün nabzını tutan ve 150 firmanın katıldığı fuarı, 38.300 kişi ziyaret etti...
Devamı »
Haberler »
www.evlilikhazirliklari.com www.kosgeb.gov.tr http://www.patikatanitim.com/
Sosyal Medyae-bülten aboneliği

Organizasyon : Patika Tanıtım


2018 - PATİKA TANITIM FUAR VE SERGİ ORGANİZASYON HİZMETLERİ A.Ş Adres : Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No:20/4 34420 TAKSİM – İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 297 04 17 - 39 Faks : +90 (212) 297 04 28 e-Posta : info@patikatanitim.com