English Türkçe
☰ Menu
 
Hakkımızda

2001 yılında kurulan Patika, ihtisas fuarlarından ziyade konsept fuarcılık anlayışıyla yola çıkmış, bugüne kadar gerçekleştirdiği projeleri ve devam eden fuarlarıyla Türkiye’nin en başarılı butik fuarcılık firmaları arasında yerini almıştır.

Patika müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeme ilkelerini benimserken şirket çalışma prensiplerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir.
Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla bugüne kadar çocuk fuarları, evlilik fuarları ve festivaller gibi birçok organizasyonu başarıyla gerçekleştirmiştir. Evlilik fuarlarıyla 350 binden fazla evlenecek çiftin düğün ve ev hazırlığında yanında olmuş, hayatlarını kolaylaştırmıştır.

Patika, hizmetlerinin yanı sıra 2005 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük evlilik portalı olan www.evlilik.com.tr sitesini yönetmektedir. Evlilik hazırlığında olan çiftlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri, pratik çözümler sunan ve hayallerdeki düğünü gerçeğe dönüştürürken vazgeçilmez bir araç haline gelmiş olan portal, üye sayısını her geçen gün arttırarak hizmetlerini sürdürmektedir.

EVLİLİK DÜNYASI FUARI 16. YILINDA BİNLERCE ÇİFTLE BULUŞTU...
Yılda 13 milyar dolara yaklaşan evlilik sektörünün nabzını tutan ve 150 firmanın katıldığı fuarı, 38.300 kişi ziyaret etti...
Devamı »
Haberler »
www.evlilikhazirliklari.com www.kosgeb.gov.tr http://www.patikatanitim.com/
Sosyal Medyae-bülten aboneliği

Organizasyon : Patika Tanıtım


2018 - PATİKA TANITIM FUAR VE SERGİ ORGANİZASYON HİZMETLERİ A.Ş Adres : Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No:20/4 34420 TAKSİM – İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 297 04 17 - 39 Faks : +90 (212) 297 04 28 e-Posta : info@patikatanitim.com