English Türkçe
☰ Menu
 
Hakkımızda

2001 yılında kurulan Patika, ihtisas fuarlarından ziyade konsept fuarcılık anlayışıyla yola çıkmış, bugüne kadar gerçekleştirdiği projeleri ve devam eden fuarlarıyla Türkiye’nin en başarılı butik fuarcılık firmaları arasında yerini almıştır.

Patika müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeme ilkelerini benimserken şirket çalışma prensiplerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir.
Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla bugüne kadar çocuk fuarları, evlilik fuarları ve festivaller gibi birçok organizasyonu başarıyla gerçekleştirmiştir. Evlilik fuarlarıyla 350 binden fazla evlenecek çiftin düğün ve ev hazırlığında yanında olmuş, hayatlarını kolaylaştırmıştır.

Patika, hizmetlerinin yanı sıra 2005 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük evlilik portalı olan www.evlilik.com.tr sitesini yönetmektedir. Evlilik hazırlığında olan çiftlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri, pratik çözümler sunan ve hayallerdeki düğünü gerçeğe dönüştürürken vazgeçilmez bir araç haline gelmiş olan portal, üye sayısını her geçen gün arttırarak hizmetlerini sürdürmektedir.

15.Yaşını Kutlayan Evlilik Dünyası’nın Bu Yılki Konsepti “MODERN ZAMAN GELİNLERİ”
Evlenecek çiftleri en yeni trendlerle buluşturmayı hedefleyen fuarın bu yılki konsepti Modern Zaman Gelinleri
Devamı »
Haberler »
www.evlilikhazirliklari.com www.ibb.gov.tr www.kosgeb.gov.tr http://www.patikatanitim.com/
Sosyal Medyae-bülten aboneliği

Organizasyon : Patika Tanıtım


2017 - PATİKA TANITIM FUAR VE SERGİ ORGANİZASYON HİZMETLERİ A.Ş Adres : Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No:20/4 34420 TAKSİM – İSTANBUL
Telefon : +90 (212) 297 04 17 - 39 Faks : +90 (212) 297 04 28 e-Posta : info@patikatanitim.com